1 » Porady2

Kontakt

Porady


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Krótka charakterystyka flipcharta

Krótka charakterystyka flipchartaFlipchart to prosta urządzenie wykorzystywane podczas szkoleń, konferencji, narad i obrad. Jest to rodzaj tablicy demonstracyjnej. Jego głównymi cechami są niewielki ciężar i rozmiar, co ułatwia przenoszenie wśród różnych pomieszczeń w biurze lub budynku. Dodatkowo flipchart mogą mieć regulację wysokości, oraz być wyposażone w tablice magnetyczne, po którym można pisać i przypinać kartki.

Wyróżniamy flipcharty magnetyczne i niemagnetyczne. Magnetyczne flipcharty pozwalają na dodatkowe wykorzystanie gadżetów na magnes, a niemagnetyczne pozwalają na pisanie markerem oraz przymocowanie arkusza kartek za pomocą pinezki lub naklejek.
Przeczytaj całość

Potykacze czy roll-up'y, która forma reklamy lepiej przemówi do potencjalnego klienta?

Potykacze czy roll-up'y, która forma reklamy lepiej przemówi do potencjalnego klienta?Roll-up'y są jednym z najlepszych narzędzi marketingowych dla małych, średnich i dużych firm. Te reklamy mają zdolność do przyciągania uwagi, nawet w erze marketingu on-line. Reklama on-line nie może być zauważona zawsze ale dobrze przygotowany roll-up na pewno będzie przyciągał wzrok. Te bannery są opłacalnym i profesjonalnym sposobem, by przyciągnąć klientów do firmy. Roll-up'y produkuje się w wielu różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, dzięki czemu bez trudu możne je dostosować do swoich potrzeb. Nawet wtedy gdy są umieszczone na końcu korytarza, roll up zawsze będzie zauważony przez ludzi odwiedzających dane miejsce.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Copyright © 2018 topexpo