Strona główna1 » Porady

Kontakt

Porady


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Jak wybrać właściwy roll-up?

Jak wybrać właściwy roll-up?Wybór właściwego roll-upa, który będzie optymalny dla konkretnych zastosowań i spełni wszystkie oczekiwania stawiane nośnikom reklamy, powinien być dokonany w oparciu o kilka zasadniczych kwestii: miejsce ekspozycji, czas jej trwania oraz intensywność eksploatacji, rozumiana jako częstotliwość składania, transportu i ponownego rozwijania rollupa...
Przeczytaj całość

Krótka charakterystyka flipcharta

Krótka charakterystyka flipchartaFlipchart to prosta urządzenie wykorzystywane podczas szkoleń, konferencji, narad i obrad. Jest to rodzaj tablicy demonstracyjnej. Jego głównymi cechami są niewielki ciężar i rozmiar, co ułatwia przenoszenie wśród różnych pomieszczeń w biurze lub budynku. Dodatkowo flipchart mogą mieć regulację wysokości, oraz być wyposażone w tablice magnetyczne, po którym można pisać i przypinać kartki.
Przeczytaj całość

Potykacze czy roll-up'y, która forma reklamy lepiej przemówi do potencjalnego klienta?

Potykacze czy roll-up'y, która forma reklamy lepiej przemówi do potencjalnego klienta?Roll-up'y są jednym z najlepszych narzędzi marketingowych dla małych, średnich i dużych firm. Te reklamy mają zdolność do przyciągania uwagi, nawet w erze marketingu on-line. Reklama on-line nie może być zauważona zawsze ale dobrze przygotowany roll-up na pewno będzie przyciągał wzrok. Te bannery są opłacalnym i profesjonalnym sposobem, by przyciągnąć klientów do firmy.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Copyright © 2019 topexpo