Strona główna1 » STOJAKI REKLAMOWE2 » stojaki informacyjne

stojaki informacyjne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Stojak informacyjny, który często nazywany jest stojakiem promocyjnym to niezwykle prosty i wygodny prezenter, który ma na celu eksponowanie wszelkiego rodzaju plakatów, ofert, ulotek, reklamy, oświadczeń, ogłoszeń, anonsów itp. Stojak informacyjny może być również elegancką ozdoba wnętrza, która w subtelny, ale jednocześnie zauważalny sposób podkreśli charakter każdej działalności. Odpowiednio dobrany nośnik idealnie dopasowuje się do wizerunku firmy, eksponując jej walory i ofertę skierowaną do potencjalnych Klientów.

Doskonały sposób na eleganckie przywitanie gości hotelu, uczestników konferencji czy klientów restauracji. Stojak informacyjny równie dobrze spełnia swoją funkcję w centrach handlowych, galeriach, salonach samochodowych czy też targach branżowych. Oryginalne połączenie różnych elementów reklamy umożliwia ukierunkowanie jej na konkretne cele. Nośnik sprawdzi się więc jako widoczny środek przekazu ważnych komunikatów, panel informacyjny, ogłoszenie, oznaczenie lotnicze, kierunkowskaz, cennik usług, oferta promocyjna czy też medium rozpowszechniające akcję specjalną

 

Profesjonalny stojak informacyjny – wszechstronność ukryta w jednym przedmiocie


Stojak informacyjny to jedno z najskuteczniejszych narzędzi wykorzystywanych w celu wyeksponowania w niecodzienny sposób bogactwa oferty i przyciągnięcia uwagi osób z otoczenia. Szeroka gama dostępnych w topexpo.pl atrakcyjnych modeli i wzorów spełni Twoje oczekiwania i dopasuje się do każdego rodzaju projektów graficznych. Posiadamy zarówno stojak informacyjny w formacie poziomym, jak i pionowym o wielkości plakatów A4 lub A3. Część oferowanych nośników daje Państwu również możliwość własnej personalizacji kolorów. Stojaki informacyjne od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród właścicieli dobrze prosperujących firm.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu, a z pewnością znajdziesz produkt, na miarę własnych oczekiwań.

Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2019 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.