Strona główna » STOJAKI REKLAMOWE » stojaki na plakaty

stojaki na plakaty

W topexpo.pl zamówisz stojaki na plakaty dostępne w różnych formatach - do wyboru masz m.in. ekspozytory o wielkości A1, A2, A3, A4. Oferujemy nie tylko możliwość dobrania formatu ram na plakat, ale też proponujemy naszym klientom stojaki w wersji jedno, dwu- oraz trzystronnej. Sprawdź, które modele najlepiej wyeksponują plakaty promujące Twoją firmę lub wydarzenie.
Jednostronny stojak tablicowy TOP 12

Stojak na 3 plakaty TOP 12

483,00 zł brutto392,68 zł netto
Jednostronny dwutablicowy stojak TOP 16

Stojak na 2 plakaty TOP 16

577,00 zł brutto469,11 zł netto
Stojak na 3 plakaty A3

Stojak na plakaty 3xA3 CLASP 1

568,00 zł brutto461,79 zł netto

Stojak na plakat – fundament technik skutecznej reklamy

 
Jesteśmy wirtuozami oryginalnego stylu i bezbłędnego wykonania stojaków reklamowych.
 
Przewidujemy potrzeby naszych klientów, oferując im modele, które idealnie wpasowują się w klimat i ideę działalności firmy. Jeśli w swoich codziennych decyzjach stawiasz na perfekcjonizm, z naciskiem na nienaganną prezentację produktów i usług, to z pewnością oryginalny stojak na plakat powinien przyozdobić przestrzeń Twojej firmy. Wszystkie dostępne w topexpo stojaki reklamowe, do których zaliczają się także stojaki na plakaty, powstały z myślą o zaspokojeniu potrzeb i wymagań klientów. Wyróżnia je oryginalna forma, najwyższa jakość wykonania, 100% funkcjonalności produktu i niebanalny efekt wizualny.
 
Wzrost reklamy internetowej w ostatnich latach nie umniejszył w żaden sposób roli tradycyjnej formy przekazu informacji. Ulotka, plakat czy folder w wersji papierowej to wciąż najlepszy i bezkonkurencyjny sposób na przepływ informacji oraz dotarcie do grupy docelowej odbiorców. Dlatego też nie maleje popularność stojaków reklamowych - dzięki nim możesz w efektowny sposób zaprezentować informacje zawarte na plakatach. Większość z nich dotyczy oferty, produktów, promocji, czy innych ważnych wydarzeń związanych z Twoją firmą.
 
Solidna podstawa oraz wysoka jakość użytych w procesie produkcji materiałów, są gwarancją stabilności i długiej użyteczności zakupionego ekspozytora. Dodatkowo zastosowanie odpowiedniej folii zabezpieczającej przed promieniami UV sprawia, że dostępny w  naszej ofercie stojak plakatowy doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i w przestrzeni otwartej.

 

Ekspozytor na plakat – możliwość osobistej personalizacji produktu 


Duży wybór formatów, mistrzowskie wykonanie i estetyka to cechy, które wyróżniają dostępne w naszym asortymencie stojaki na plakaty na tle konkurencyjnych produktów. W ofercie mamy stojaki na plakaty:

  • A0,
  • A1,
  • A2,
  • A3.
  • A4,
  • A5,
  • B1,
  • B2.

 
Postaw na oryginalny, niecodzienny styl projektów, które są gwarancją efektywnej reklamy i osiągnięcia oczekiwanych korzyści. Stając naprzeciw wymaganiom właścicieli firm i przedsiębiorstw jesteśmy otwarci na każdą uwagę i indywidualne potrzeby każdego Klienta. Jeśli masz w głowie swój własny projekt stojaka na plakat, to my postaramy się być jego twórcami! Jesteśmy gotowi do przebudowy wybranego przez Ciebie modelu bądź stworzenia od podstaw ekspozytora na wzór indywidualnego projektu. Otrzymasz od nas stojak plakatowy, który będzie odpowiedzią na każdą Twoją wizję i potrzebę firmy.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze stojaków na plakaty?


W pierwszej kolejności musisz ustalić rozmiar docelowego plakatu. Gdy już będziesz mieć konkretne wymiary, zastanów się nad konstrukcją ramy, rodzajem podstawki oraz kolorystyką. To właśnie te elementy mają spory wpływ na styl całego stojaka. 

Kolejnym kryterium jest sposób prezentacji plakatu. Do wyboru masz jedno-, dwustronne i trzystronne stojaki. Dwustronne albo trzystronne stojaki na plakaty są dobrym pomysłem, jeśli masz do zaprezentowania więcej niż jedną grafikę i chcesz za ich pomocą przekazać klientowi więcej informacji.

Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.