Strona główna1 » Polityka prywatności

Kontakt

Polityka prywatności

Sklep internetowy topexpo.pl zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.

Dane osobowe podane przez Klienta topexpo.pl podczas składania zamówienia są wykorzystywane jedynie w celu i zakresie potrzebnym do jego realizacji (tj. potwierdzenia zamówienia, informowania o jego statusie, wystawienia stosownych dokumentów, dostarczenia Klientowi przesyłki, dokonania rozliczeń oraz naszych Kontaktów z Klientem), topexpo.pl nie udostępnia danych osobowych Klienta żadnym osobom, firmom ani jakimkolwiek innym podmiotom trzecim, poza biorącymi bezpośredni udział w procesie sprzedaży i dostawy towaru (dane adresowe udostępniane są firmom przewozowym oraz firmom partnerskim, które wysyłają zamówiony towar bezpośrednio ze swojego magazynu).

Dane będą przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz.926 z późn.zm.) oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych ich modyfikacji, przeniesienia lub usunięcia, co należy zgłosić administratorowi danych w formie pisemnej lub elektronicznej. Przekazywane nam dane osobowe są pilnie strzeżone, a dostęp do nich mają wyłącznie wykwalifikowani i przeszkoleni pracownicy.

Administratorem danych jest firma Winmar Mariusz Winiarski, os. Władysława Jagiełły 13, 60-694 Poznań. 
Klient dokonujący zakupu w sklepie internetowym topexpo.pl wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych przez sklep topexpo.pl w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie topexpo.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

Przejdź do strony głównej
Copyright © 2019 topexpo