Strona główna » ŚCIANKI REKLAMOWE

ŚCIANKI REKLAMOWE

Nie tylko stojaki, ekspozytory i sprzęt prezentacyjny, ale także ścianki reklamowe należą do ważnych narzędzi wykorzystywanych przez firmy biorące udział w branżowych eventach czy imprezach promocyjnych. Jeśli pojawia się konieczność ich zakupu, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz dodatkowe funkcjonalności. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się profesjonalne i niezawodne ścianki w kilku wariantach. 

Dwustronny roll-up Twin

Dwustronny roll-up Twin

660,00 zł brutto536,59 zł netto
Tani rollup wewnętrzny

Tani rollup wewnętrzny Budget

260,00 zł brutto211,38 zł netto
Rollup standardowy

Rollup Standard

322,00 zł brutto261,79 zł netto
Czarny roll-up standard

Czarny Rollup Standard

363,00 zł brutto295,12 zł netto
Rollup Deluxe Premium

Rollup Deluxe Premium

605,00 zł brutto491,87 zł netto

Profesjonalne ścianki reklamowe – podział produktów

Tworzą dużą grupę produktów, więc by ułatwić sobie wybór, warto poznać podstawowe typy i możliwości ich wykorzystania. Ścianki reklamowe można podzielić na teleskopowe, rollup i Pop-Up. Różnią się one przede wszystkim rozmiarami i konstrukcją. Ścianki teleskopowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elastyczność. Wysokość i szerokość teleskopowego masztu można łatwo regulować i tym samym sprawnie dostosować powierzchnię pod grafikę reklamową. Rollupy mają orientację pionową i występują w wariantach jednostronnych oraz dwustronnych. W naszym sklepie można nabyć także rollupy z wymienną kasetą ułatwiające wymianę grafik w różnych warunkach. I wreszcie – ścianki reklamowe Pop-Up proste bądź łukowe są wyposażone w lekki szkielet aluminiowy, do którego mocuje się panele graficzne. U nas zamówić można je razem z trybunką pełniącą dodatkowo funkcję transportera oraz z oświetleniem, na przykład lampami halogenowymi.

 

Jakie funkcje mogą pełnić ścianki reklamowe?

Są kojarzone przede wszystkim z targami branżowymi, imprezami promocyjnymi oraz innymi ważnymi wydarzeniami z firmowego kalendarza. Nie da się ukryć, że zastosowanie ich poza siedzibą firmy jest tym najpopularniejszym. Ale ścianki reklamowe można wykorzystać też w siedzibie firmy, na przykład jako dodatkowy element wyposażenia wzmacniający charakter działalności czy tło do wykonywania sesji wizerunkowych. Profesjonalne i solidnie wykonane mogą spełniać zatem funkcję informacyjną, a także budować pożądane wrażenia na temat marki oraz jej rozwoju. Przyciągają uwagę klientów i tworzą atrakcyjne warunki do dyskusji o ofercie przedsiębiorstwa oraz jego planach na przyszłość.

Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.