Strona główna » ŚCIANKI REKLAMOWE » rollupy

rollupy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Wybierz kolor
Wybierz szerokość grafiki
Dwustronny roll-up Twin

Dwustronny roll-up Twin

660,00 zł brutto536,59 zł netto
Tani rollup wewnętrzny

Tani rollup wewnętrzny Budget

260,00 zł brutto211,38 zł netto
Rollup standardowy

Rollup Standard

322,00 zł brutto261,79 zł netto
Czarny roll-up standard

Czarny Rollup Standard

363,00 zł brutto295,12 zł netto
Rollup Deluxe Premium

Rollup Deluxe Premium

605,00 zł brutto491,87 zł netto
Lampy led do roll-up

Oświetlenie LED do roll-up

185,00 zł brutto150,41 zł netto
Lampa led Powerspot 800

Lampa led Powerspot 800

148,00 zł brutto120,33 zł netto
Lampa led Powerspot 50

Lampa led Powerspot 50

148,00 zł brutto120,33 zł netto

Rollup reklamowy

Jeden z najdynamiczniej rozwijających się systemów w branży reklamowej? Roll-up! Jest to niezwykle efektowna i skutecznie przyciągająca uwagę forma reklamy. Umożliwia atrakcyjną prezentację wybranej grafiki (np. z jednej albo z dwóch stron) oraz w zgodzie z potrzebami użytkownika. Do najważniejszych atutów rollupów reklamowych należą m.in. oryginalność, funkcjonalność oraz ergonomiczność. Sprawiają one, że te rozwiązania cieszą się bardzo dużą popularnością – można spotkać je w wielu miejscach i podczas różnych wydarzeń. Mowa o:

  • sklepach i punktach usługowych,
  • stoiskach w centrach handlowych,
  • siedzibach firm,
  • konferencjach,
  • targach branżowych.

Jak zatem widzisz, są niezastąpione zarówno na co dzień, jak i podczas okazji ważnych dla rozwoju przedsiębiorstwa. Z kolei zakup wysokiej jakości rollupu reklamowego to w pełni opłacalna inwestycja.

Buduj wizerunek firmy – wybierz nowoczesne rollupy reklamowe!

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów konstrukcja reklamy typu roll-up jest stabilna, a wydruki odporne na działanie niekorzystnych czynników. Aby spełnić różnorodne oczekiwania, do oferty włączyliśmy rollupy reklamowe z wymiennymi kasetami. Dzięki nim w ciągu 30 sekund wymienisz grafikę, prezentując kolejną odsłonę swojego produktu, usługi czy działalności. To rozwiązanie pozwala na łatwe dostosowywanie reklamy do okoliczności. Jeden roll-up może więc stać się narzędziem o uniwersalnym zastosowaniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy również oświetlenie przeznaczone do takiej formy reklamy. Lampy wyposażone w klipsy pozwalają na oświetlenie całej grafiki albo wybranej jej części. Mają nowoczesny wygląd i tworzą idealny zestaw ze sprzętem prezentacyjnym typu roll-up. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. A jeśli potrzebujesz, aby produkt został dostosowany do konkretnych wymagań, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie wycenę i kilka propozycji odpowiadających indywidualnym preferencjom

Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.