Strona główna » STOJAKI REKLAMOWE » ścianki prezentacyjne

ścianki prezentacyjne

Co można zrobić, żeby profesjonalne i ciekawie zaprojektowane ulotki reklamowe, plakaty, katalogi czy fotografie zostały zauważone i docenione przez odbiorców? Wystarczy sięgnąć po sprawdzone narzędzie służące do skutecznej prezentacji materiałów drukowanych. Jest nim ścianka prezentacyjna wykonana z solidnych materiałów. Teraz wygodnie zamówisz ją w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Ścianka prezentacyjna - jakie ma zastosowania?


Gdzie mogą znajdować zastosowanie ścianki wystawiennicze? Możliwości jest naprawdę wiele - ścianki doskonale sprawdzają się jako elementy wyposażenia biur i siedzib firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Pomagają w atrakcyjny sposób zaprezentować materiały reklamowe i różnego rodzaju wydruki informacyjne nie tylko wewnątrz budynków, ale także na świeżym powietrzu. Świetnie uzupełniają stoiska wystawiennicze tworzone na targi i inne branżowe wydarzenia.

Gotowa do zamówienia ścianka prezentacyjna gościć może zatem w:
- biurach,
- gabinetach,
- bankach,
- urzędach,
- muzeach,
- szkołach,-
- domach kultury,
-restauracjach,
-hotelach i galeriach.

Pozwala na estetyczną ekspozycję materiałów o różnorodnym przeznaczeniu – od ulotek i katalogów reklamowych po skłaniające do refleksji fotografie i obrazy. Łatwy montaż oraz lekkość sprawiają, że można korzystać z niej zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi (np. transportując do miejsca, gdzie odbywać się będzie impreza z firmowego kalendarza).

 

Wysokiej jakości, funkcjonalne ścianki wystawiennicze


Niezależnie od tego, które ścianki wystawiennicze z naszej oferty wybierzesz, możesz być pewien, że są to produkty o wysokiej jakości, trwałości i funkcjonalności. Każda ścianka jest wykonana starannie oraz wzbogacona o elementy zwiększające jej stabilność. Zyskujesz więc narzędzia, które niezawodnie spełniają swoje funkcje, a przy tym wyglądają estetycznie i nowocześnie przez długi czas. Dostępne ścianki plakatowe występują w kilku rozmiarach i wyposażone są w tabliczki o określonej wielkości. Tabliczki można odpinać od stelaża i ponownie dopinać, dopasowując ich liczbę oraz rozkład do indywidualnych potrzeb. Porównaj modele widoczne w tej części naszego sklepu online i zapoznaj się ze specyfikacją – te informacje zobaczysz po kliknięciu wybranego produktu.
Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.