Strona główna » ŚCIANKI REKLAMOWE » ścianki teleskopowe

ścianki teleskopowe

Ścianki banerowe teleskopowe – wyróżnij się na targach

Teleskopowa ścianka reklamowa została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania i atrakcyjnym wyglądzie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżnić się na targach, konferencjach i innych wydarzeniach. Ścianka reklamowa składana ma ogromną zaletę – mobilność. Dzięki temu bez problemu przewieziemy ją ze sobą nawet w niewielkim samochodzie.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Ścianki teleskopowe napinane – czym są?

Ścianka banerowa teleskopowa jest bardzo łatwa w montażu i demontażu, co pozwala na szybkie i wygodne przygotowanie stanowiska targowego. Ponadto, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, nasz produkt jest odporny na uszkodzenia. Ma to niemałe znaczenie w kwestii wykorzystania jej na większej liczbie spotkań oraz eventów. 

Systemy prezentacji wizualnej powinny gwarantować przynajmniej kilka lat bezproblemowego użytkowania. Właśnie dlatego w Topexpo stawiamy na rozwiązania cechujące się solidnym wykonaniem. Chcemy zagwarantować klientom stuprocentowy komfort podczas spotkań na wydarzeniach branżowych oraz targach. Same te eventy są już wystarczająco stresujące, a jeśli dodatkowo trzeba przejmować się tym, czy ścianka reklamowa składana nie uległa uszkodzeniu w transporcie, to całe przedsięwzięcie wygeneruje znacznie więcej stresu.

Jako specjaliści od wystawiennictwa wiemy, że odpowiednio zaprojektowana ścianka reklamowa napinana może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc w zwiększeniu sprzedaży. Dlatego nasze ścianki teleskopowe zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym wyróżnieniu się na tle konkurencji.

 

Napinana ścianka reklamowa – podkład wydruku

W naszym sklepie proponujemy dwa materiały, na których wykonamy wydruk grafiki. Pierwszym z nich jest ognioodporna dzianina typu Poly Poplin o gramaturze 170 g/m², wykonana w 100% z poliestru (PES). Dzięki technice druku sublimacyjnego obrazy charakteryzują się wysoką jakością fotograficzną i atrakcyjnym wyglądem. Należy jednak pamiętać, że ze względu na cienką fakturę materiału, nie zalecamy umieszczania go przed oświetleniem lub oknami. W tym przypadku napinane ścianki banerowe powinny być ulokowane z dala od źródeł światła.

Drugi materiał to tkanina Soft Knit o gramaturze 230 g/m², również wykonana w 100% z poliestru (PES) i ognioodporna w stopniu B1. W przeciwieństwie do dzianiny Poly Poplin Soft Knit nie przepuszcza światła, co może być ważnym czynnikiem w niektórych zastosowaniach.

Dla każdego, kogo interesuje taka opcja jak napinana ścianka reklamowa składana, Topexpo to nieoceniony partner w biznesie. Nasze produkty są zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują doskonałej jakości i trwałości systemów prezentacji wizualnej.
Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.