1 » Aktualności2

Kontakt

Aktualności


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Sprzęt audiowizualny w topexpo.pl

Sprzęt audiowizualny w topexpo.plWspółczesne zebrania, wykłady, sympozja, konferencje i inne publiczne wystąpienia nie mogą się odbyć bez sprzętu projekcyjnego. Wykorzystywany jest on nie tylko do urozmaicenia długiego spotkania, ale zobrazowania słów, przez co są lepiej rozumiane i zapamiętywane.
W ofercie topexpo.pl znaleźć można bogaty asortyment niezbędnych akcesoriów i mebli prezentacyjnych, potrzebnych w każdej sali konferencyjnej lub audio-wideo. Oferujemy wyłącznie sprzęt najwyższej klasy, cenionych i znanych na całym świecie producentów. Z bogatej kolekcji sprzętu audiowizualnego szczególnie polecamy:
Przeczytaj całość

Flipcharty w topexpo.pl

Flipcharty w topexpo.plPrawdopodobnie już je widziałeś, ale możesz nie kojarzyć tej nazwy. Flipcharty, czyli tablice do prezentacji. Jeden z najczęstszych elementów wyposażenia sal konferencyjnych, auli i sal wykładowych. Mogą występować w wielu...
Przeczytaj całość

topexpo.pl uruchamia kanał z filmami na Youtube

topexpo.pl uruchamia kanał z filmami na YoutubeZapraszamy wszystkich naszych klientów oraz firmy i osoby współpracujące z topexpo.pl do odwiedzania naszego kanału na portalu Youtube!
Na naszym kanale prezentujemy produkty z oferty topexpo.pl, w przyszłości będziemy zamieszczać filmy z naszymi realizacjami, możliwe, że pojawią się także doniesienia firmowe. Połączenie oferty sklepowej z dedykowanym kanałem multimedialnym ma na celu ułatwienie klientom dokonania wyboru podczas zakupów oraz umożliwienie dokładnego obejrzenia produktu, jego montażu i formy po złożeniu.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Copyright © 2018 topexpo