Strona główna1 » Aktualności

Kontakt

Aktualności


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Ścianka Pop-Up dla firmy Omnipack

Ścianka Pop-Up dla firmy OmnipackOmnipack sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się operator logistyczny z branży eCommerce. Na chwilę obecną obsługują ponad 50 klientów z Polski i Europy.

topexpo.pl miało przyjemność przygotować kompletną łukową ściankę reklamową pop-up o szerokości 254 cm i wysokości 222 cm.
Przeczytaj całość

Sprzęt audiowizualny w topexpo.pl

Sprzęt audiowizualny w topexpo.plWspółczesne zebrania, wykłady, sympozja, konferencje i inne publiczne wystąpienia nie mogą się odbyć bez sprzętu projekcyjnego. Wykorzystywany jest on nie tylko do urozmaicenia długiego spotkania, ale zobrazowania słów, przez co są lepiej rozumiane i zapamiętywane.
Przeczytaj całość

Flipcharty w topexpo.pl

Flipcharty w topexpo.plPrawdopodobnie już je widziałeś, ale możesz nie kojarzyć tej nazwy. Flipcharty, czyli tablice do prezentacji. Jeden z najczęstszych elementów wyposażenia sal konferencyjnych, auli i sal wykładowych. Mogą występować w wielu...
Przeczytaj całość

topexpo.pl uruchamia kanał z filmami na Youtube

topexpo.pl uruchamia kanał z filmami na YoutubeZapraszamy wszystkich naszych klientów oraz firmy i osoby współpracujące z topexpo.pl do odwiedzania naszego kanału na portalu Youtube!
Na naszym kanale prezentujemy produkty z oferty topexpo.pl, w przyszłości będziemy zamieszczać filmy z naszymi realizacjami, możliwe, że pojawią się także doniesienia firmowe.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Copyright © 2019 topexpo