Strona główna » Aktualności » Stojaki z dozownikami płynów dezynfekujących - zadbaj o bezpieczeństwo!

Stojaki z dozownikami płynów dezynfekujących - zadbaj o bezpieczeństwo!

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 sprawiła, że zmieniły się nasze nawyki. Aby powstrzymać rozprzestrzenianie choroby stosujemy środki ostrożności zalecane przez WHO i Radę Ministrów RP. Jednorazowe rękawiczki stały się towarem deficytowym, a maseczki ochronne szyte są w prawie każdym zakładzie krawieckim. Aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku i by w jakimś stopniu przyczynić się do wspólnego pokonania wirusa, wprowadziliśmy do oferty sklepu topexpo.pl stojaki na dozowniki płynów dezynfekujących.

Dezynfekcja to podstawa

Do zakażenia najczęściej dochodzi po tym, gdy dotkniemy czegoś w przestrzeni publicznej - barierki, klamki, pin padu na terminalu płatniczym, lady w sklepie. Nieświadomie każdego dnia setki razy - a może nawet tysiące - dotykamy dłońmi twarzy. To niestety bardzo prosty sposób na zarażenie się wirusem SARS-CoV-2. Aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko, należy dezynfekować ręce za każdym razem, gdy dotkniemy czegoś, czego dotykają także inni ludzie. Jeżeli prowadzisz sklep lub punkt usługowy, zadbaj o bezpieczeństwo swoje, pracowników oraz klientów - wyposaż obiekt w stojak z dozownikiem płynu dezynfekującego. W topexpo.pl znajdziesz kilka wzorów wysokiej jakości stojaków umożliwiających szybką obsługę dozownika. Sprawdź wszystkie dostępne modele!

Stojaki z dozownikami płynu dezynfekującego - bezpieczeństwo klientów i Twojego biznesu

Stosowanie każdego środka ostrożności zalecanego przez rząd i WHO pozwala zredukować ryzyko zakażenia wirusem bądź jego dalszej transmisji. Stojak z dozownikiem na płyn do dezynfekcji rąk to świetne rozwiązanie nie tylko dla obiektów, do których przychodzą klienci. Tego rodzaju dodatkowe zabezpieczenie sprawdzi się też w fabrykach, sortowniach czy magazynach. Polecamy między innymi stojak stojak na dozownik na płyn dezynfekujący TOP 3, który charakteryzuje bardzo stabilna, metalową konstrukcja. Model ten produkowany jest w Polsce - w wersji podstawowej w kolorze czarnym, jednak na zamówienie możliwe jest przygotowanie także stojaków w innych odcieniach.

Ekonomiczny stojak na dozownik TOP 8Stojak z dozownikiem na płyn do dezynfekcji rąkStojak z dozownikiem na płyn do dezynfekcji rąkStojak na dozownik na płyn do dezynfekcji TOP 2Stojak na dozownik na płyn dezynfekujący TOP 3


Wspólna odpowiedzialność to sposób na pokonanie epidemii

Jedynie odpowiedzialne zachowania mogą uratować nas przed gwałtownym rozwojem choroby w Polsce. Nosząc jednorazowe rękawiczki i maseczki ochronne, a także wychodząc z domu tylko wtedy, kiedy jest to konieczne, dokładasz swoją cegiełkę do wspólnego zwalczenia pandemii wirusa. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów. Ustaw w sklepie stojak na dozownik płynu do dezynfekcji - jako wersję ekonomiczną polecamy model wyposażony w ramkę owz do umieszczenia plakatu w formacie A4 lub A3. Dbaj o siebie oraz swoich bliskich, a przede wszystkim - w miarę możliwości - #zostańwdomu.


Cofnij Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2020 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.