Strona główna » STOJAKI REKLAMOWE » stojaki na LCD i TV

stojaki na LCD i TV

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Stojaki na LCD i TV - maksymalnie wykorzystaj dostępną przestrzeń


Uniwersalne stojaki do monitorów, uchwyty naścienne i totemy na monitor to propozycje dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie funkcjonalność przedmiotów i wygodę podczas ich użytkowania. Zachowaj wrażenia wizualne na najwyższym poziomie i ciesz się profesjonalną prezentacją swoich projektów podczas sympozjów, posiedzeń, zebrań zarządu, audytów czy sesji w Twojej firmie.

Bez wątpienia stojaki na LCD i TV to jedne z podstawowych elementów wystroju wnętrza sali konferencyjnej, kongresowej, auli uniwersyteckiej czy też hotelowej sali przeznaczonej na audytoria, zjazdy i szkolenia pracownicze. Wytrzymałe, solidne konstrukcie stalowe i aluminiowe oraz najnowsze technologie wykorzystane podczas produkcji, stanowią gwarancję bezpieczeństwa i stabilności wszystkich zamontowanych sprzętów multimedialnych.

 

Stojaki na monitor i uchwyty naścienne w topexpo.pl – funkcjonalne rozwiązanie do codziennego użytku


Stojak na LCD i TV to elegancja, dokładność, kompatybilność i perfekcjonizm. Regulowane kąty nachylenia zapewniają osiągnięcie maksymalnego komfortu i widoczności podczas prezentacji, a Tobie dają większą swobodę kontrolowania przebiegu wykonywanych działań. Uchwyt naścienny umożliwia umieszczenie projektora w dokładnie takim miejscu, który określony jest w planie zagospodarowania przestrzeni sali. Możliwość zmiany pochylenia telewizora, obracania go w poziomie lub w pionie to innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort odbiorców treści medialnych. Wszystko to przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i wytrzymałości stojaka.

Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.