Strona główna1 » Aktualności2 » Totem z topexpo.pl w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach

Kontakt

Totem z topexpo.pl w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach

Totem z topexpo.pl na dniach otwartych w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach

W dniu 26.03.2019 roku w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbyły się Dni Otwarte połączone z targami edukacyjnymi. Był to świetny moment prezentacji swojej oferty przez firmę Aero Gearbox International, która została zaproszona na uroczystość.

Firma Aero Gearbox International zajmuje się projektowaniem, opracowaniem i obsługą dodatkowych układów przeniesienia napędu (ADT) dla wszystkich turbogazowych silników, które będą w przyszłości produkowane przez Rolls-Royce’a dla lotnictwa cywilnego.

Reklama firmy AGI została zaprezentowana na totemie reklamowym TOP 3 dostarczonym przez topexpo.pl.

Totem reklamowy top 3

Totem reklamowy top 3 to konstrukcja wykonana z anodowanego aluminium z ciężką stalową podstawą malowaną farbą proszkową. Grafika, drukowana ploterem na folli przyklejona jest do płyty z tworzywa sztucznego umieszczonej między aluminiowymi masztami. Standardowo totem dostarczany jest z "czystą" płytą do samodzielnego montażu grafiki. Totem top 3 dzięki temu, że można umieścić na nim kieszenie w formatach A5, 2xA5, A4, 2xA4 lub 3xDL pozwala także prezentować i dystrybuować ulotki i foldery reklamowe.

Dziękujemy za okazane zaufanie.

Cofnij Przejdź do strony głównej
Copyright © 2019 topexpo