1 » 2 » Sprzęt audiowizualny w topexpo.pl3

Kontakt

Sprzęt audiowizualny w topexpo.pl

Współczesne zebrania, wykłady, sympozja, konferencje i inne publiczne wystąpienia nie mogą się odbyć bez sprzętu projekcyjnego. Wykorzystywany jest on nie tylko do urozmaicenia długiego spotkania, ale zobrazowania słów, przez co są lepiej rozumiane i zapamiętywane.
W ofercie topexpo.pl znaleźć można bogaty asortyment niezbędnych akcesoriów i mebli prezentacyjnych, potrzebnych w każdej sali konferencyjnej lub audio-wideo. Oferujemy wyłącznie sprzęt najwyższej klasy, cenionych i znanych na całym świecie producentów. Z bogatej kolekcji sprzętu audiowizualnego szczególnie polecamy:

meble prezentacyjne, w skład których wchodzą mównice i stoliki projekcyjne. Lekkie, mobilne, wytrzymałe, o klasycznym, eleganckim designie. Wierzymy że duża wielofunkcyjność produktów z tej kategorii usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów.

wizualizery i rzutniki, z pomocą których szerokiej publiczności zaprezentujesz przeźrocza, klisze, slajdy oraz tradycyjne zdjęcia drukowane.

ekrany projekcyjne, skupiające na sobie uwagę wszystkich zgromadzonych. Dostępne w różnych wielkościach, montowane na stałe wyposażone w napęd elektryczny lub w wersjach przenośnych.

uchwyty do projektorów, na których bezpiecznie i pewnie zamocujesz projektor, a następnie ustawisz go pod pożądanym kątem.

Z pomocą naszych doradców handlowych wybierzesz najlepszy sprzęt do swoich potrzeb. Zapewniamy fachową pomoc techniczną i doradztwo w zakresie wyboru, montażu oraz późniejszego serwisowania każdego z urządzeń.


Cofnij Przejdź do strony głównej
Copyright © 2018 topexpo