1 » 2 » Flipcharty w topexpo.pl3

Kontakt

Flipcharty w topexpo.pl

Prawdopodobnie już je widziałeś, ale możesz nie kojarzyć tej nazwy. Flipcharty, czyli tablice do prezentacji. Jeden z najczęstszych elementów wyposażenia sal konferencyjnych, auli i sal wykładowych. Mogą występować w wielu wersjach i wielkościach, ale zawsze łączy je jedna wspólna cecha - duża powierzchnia, na której prezentowane są informacje.

Flipchart mobilny z ramionamiNajpopularniejsze flipcharty to te wyposażone w trzy rozkładane podpórki lub jedną podporę zakończoną trójnogiem z zamocowanymi kółkami. Ten model znakomicie sprawdza się wówczas, kiedy zamierzamy często zmieniać miejsce położenia flipchartu. Jeśli przez cały czas wykładu flipchart będzie znajdował się w jednym miejscu, z powodzeniem można wykorzystać tablicę osadzoną stabilnie na statycznych podpórkach. Oprócz powyższych, istnieją inne modele flipchartów, np. wyposażone w dwustronny stelaż i kółka jezdne - ten model konstrukcją przypomina nieco sklepowe wieszaki odzieżowe.

Komu przydają się flipcharty?
 Wszystkim osobom, które często mają do czynienia z prezentacjami, omawianiem produktów lub publicznymi wystąpieniami, które chcą zilustrować wykresami lub diagramami. Są nieocenioną pomocą dydaktyczną w szkołach językowych, ośrodkach egzaminacyjnych, a także w czasie spotkań biznesowych i prezentacji swoich pomysłów. Wybierając flipchart z powłoką magnetyczną, za pomocą dołączonych magnesów możesz do niej przymocować wszystko, czego sytuacja może wymagać: wydruki, zdjęcia, a nawet modele samochodów prezentujące sytuacje w ruchu drogowym.

Flipcharty są lekkie, czyli łatwe w transporcie. Ich zaletą jest duża wytrzymałość, która przekłada się na znaczne oszczędności, wynikające z braku potrzeby zakupu nowej tablicy. Jednak najbardziej cenioną zaletą flipchartów jest ich wielorazowość.
Po flipchartach z tablicą suchościeralną, można bez ograniczeń pisać specjalnymi flamastrami. Po starciu, nie pozostawiają na niej żadnych śladów.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć duży wybór flipchartów suchościeralnych, oferowanych w różnych wielkościach i konfiguracjach - jedno oraz wielopanelowe. Większość tablic to produkty najwyższej jakości, objęte dożywotnią gwarancją na powłokę i dwuletnią gwarancją na produkt.

Korzystanie z flipchartów zakupionych w naszym sklepie oznacza podwójną satysfakcję - z niezawodnego użytkowania i konkurencyjnej ceny.


Cofnij Przejdź do strony głównej
Copyright © 2018 topexpo