Strona główna » SPRZĘT PREZENTACYJNY » słupki odgradzające

słupki odgradzające

Miejsca publiczne, w których w jednym czasie gromadzi się znaczna ilość osób, wymagają szczególnej uwagi od organizatorów danego wydarzenia. Zapewnienie odpowiedniej ochrony i bezpieczeństwa ludzi to absolutny must have, bez którego w strefie publicznej panuje chaos, zamieszanie i całkowity brak organizacji. Słupki odgradzające z taśmą lub sznurem to doskonałe narzędzie wsparcia w organizacji przestrzeni publicznej i miejsc powszechnie dostępnych dla jednostki.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Wybierz kolor

Słupki odgradzające z topexpo.pl - bezpieczeństwo, BHP i sygnalizacja na najwyższym poziomie


W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wszystkie niezbędne przedmioty, które zagwarantują bezpieczeństwo użytkowników pomieszczeń i sprawne przeprowadzanie zaplanowanych działań. Wybierz komplet potrzebnych przedmiotów i akcesoriów dodatkowych, takich jak np. torba transportowa, uchwyt ścienny do sznurka, sznur do słupków (welurowy, pleciony) czy też naścienny mechanizm napinający. Ustaw słupki odgradzające w wybranym przez siebie miejscu, wyznaczając tor ruchu lub strefę przeznaczoną dla Klientów.
 

Słupki odgradzające - mocna strona wizerunku Twojej firmy


Słupki odgradzające z taśmą lub sznurem doskonale spełnią swoją funkcję w muzeach, hotelach, restauracjach, wystawach, wernisażach, teatrach, lotniskach oraz w każdej innej przestrzeni publicznej, gdzie dużą wagę przykłada się do utrzymania porządku np. za pomocą kolejek. Dodatkowo ich eleganckie wykonanie i wysoka jakość użytych materiałów świetnie współgrają z każdym wystrojem wnętrza, podbijając efekt wizualny i estetyczny obiektu publicznego. Możliwość doboru odpowiedniego koloru taśmy daje ci gwarancję dopasowania słupków do kolorystyki i klimatu danego obszaru czy strefy. Jeśli więc przy wyborze przedmiotów do zagospodarowania wnętrza dbasz o każdy szczegół, ich nienaganny styl i wykonanie, to z pewnością nasze słupki odgradzające sprostają tym oczekiwaniom.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą produktów przygotowanych przez topexpo.pl.

Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.