Strona główna » SPRZĘT AUDIOWIZUALNY » stojaki na LCD i TV

stojaki na LCD i TV

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Stojak na LCD TOP 1

Stojak na LCD TOP 1

420,00 zł brutto341,46 zł netto
Stojak na LCD i ulotki TOP 2

Stojak na LCD i ulotki TOP 2

495,00 zł brutto402,44 zł netto
Stojak na monitor

Stojak na monitor

2 960,00 zł brutto2 406,50 zł netto
Stojak kątowy na monitor do 22

Stojak kątowy na monitor do 22" z uchwytem VESA

1 125,00 zł1 048,00 zł brutto852,03 zł netto

Stojaki na LCD i TV - maksymalnie wykorzystaj dostępną przestrzeń

Uniwersalne stojaki do monitorów, uchwyty naścienne i totemy na monitor to propozycje dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie funkcjonalność przedmiotów i wygodę podczas ich użytkowania. Zachowaj wrażenia wizualne na najwyższym poziomie i ciesz się profesjonalną prezentacją swoich projektów podczas sympozjów, posiedzeń, zebrań zarządu, audytów czy sesji w Twojej firmie.

Bez wątpienia stojaki na LCD i TV to jedne z podstawowych elementów wystroju wnętrza sali konferencyjnej, kongresowej, auli uniwersyteckiej czy też hotelowej sali przeznaczonej na audytoria, zjazdy i szkolenia pracownicze. Wytrzymałe, solidne konstrukcie stalowe i aluminiowe oraz najnowsze technologie wykorzystane podczas produkcji, stanowią gwarancję bezpieczeństwa i stabilności wszystkich zamontowanych sprzętów multimedialnych.

Stojaki na monitor i uchwyty naścienne w topexpo.pl – funkcjonalne rozwiązanie do codziennego użytku

Stojak na LCD i TV to elegancja, dokładność, kompatybilność i perfekcjonizm. Regulowane kąty nachylenia zapewniają osiągnięcie maksymalnego komfortu i widoczności podczas prezentacji, a Tobie dają większą swobodę kontrolowania przebiegu wykonywanych działań. Uchwyt naścienny umożliwia umieszczenie projektora w dokładnie takim miejscu, który określony jest w planie zagospodarowania przestrzeni sali. Możliwość zmiany pochylenia telewizora, obracania go w poziomie lub w pionie to innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort odbiorców treści medialnych. Wszystko to przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i wytrzymałości stojaka.

Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.