Strona główna » ŚCIANKI REKLAMOWE » ścianki Pop-Up

ścianki Pop-Up

Ścianka reklamowa pop-up – idealna na targi i nie tylko

Ścianki reklamowe pop-up to jedne z najpopularniejszych rozwiązań wystawienniczych. Charakteryzują się one łatwością montażu oraz demontażu, co pozwala na szybkie przygotowanie stoiska reklamowego. Ich dużą zaletą jest też mobilność – można je łatwo przewieźć i zainstalować w dowolnym miejscu. Tym sposobem ścianka pop-up jest jednym z najczęściej wybieranych systemów wystawienniczych podczas organizacji targów oraz spotkań biznesowych.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Jak działają ścianki pop-up?

Jak wygląda to w praktyce? Ścianka reklamowa pop-up składa się z aluminiowej ramy oraz grafiki, która jest na niej mocowana. Dzięki specjalnemu mechanizmowi rozkładania rama (wraz z grafiką) rozwija się w kilka sekund. Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczne przygotowanie stoiska reklamowego. Ma to niemałe znaczenie w kontekście ograniczonego czasu, w ramach którego przedstawiciele firm muszą przygotować się do prezentacji.

Warto natomiast podkreślić, że nie tylko wydarzenia firmowe związane są z użytkowaniem tego rodzaju produktów. Doskonale sprawdzą się również jako element marketingowy przedsiębiorstw reklamujących się chociażby w galeriach handlowych. Salony samochodowe z powodzeniem wykorzystują ścianki pop-up do reklamowania swoich najnowszych premier motoryzacyjnych. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się także podczas spotkań z klientami, kiedy zależy nam na zaprezentowaniu swojego przedsiębiorstwa z jak najlepszej strony. Ścianka pop-up prezentuje pełen profesjonalizm, co podczas biznesowych mityngów ma duże znaczenie.
 

Zalety ścianek reklamowych typu pop-up

Ścianki reklamowe pop-up charakteryzują się kilkoma zaletami:
  • łatwość montażu i demontażu,
  • mobilność,
  • możliwość wielokrotnego użytku,
  • możliwość personalizacji grafiki.
Rozwiązanie to zatem może posłużyć przez wiele lat – nie tylko podczas cyklicznych wydarzeń eventowych, ale również podczas spotkań z kontrahentami oraz klientami.
 

Ścianka reklamowa pop-up w sklepie Topexpo

W naszym asortymencie znajdują się produkty dostosowane do rozmaitych zastosowań. Zachęcamy do zakupów ścianek pop-up w rozmiarze 3 × 2, 3 × 3, 3 × 4 oraz 3 × 5. Produkty dostępne są w wariantach z kufrem transportowym – aby jeszcze bardziej ułatwić proces przenoszenia ścianki pop up – lub z trybunką i oświetleniem. Dwie ledowe lampy  montowane w górnej części ścianki idealnie oświetlą całą grafikę, potęgując wrażenie profesjonalnie przygotowanego stoiska. Proponujemy także warianty typu basic dla klientów szukających maksymalnej prostoty w zakresie systemów wystawienniczych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz do zakupów.  
Płatności obsługuje:
Dostawy obsługuje:
Copyright © 2024 topexpo | Znaki towarowe i nazwy firm użyte w serwisie są wyłączną własnością tychże firm.