1 » O firmie2

Kontakt

O firmie

Stojaki i ścianki reklamowe, stojaki na ulotki, stojaki na katalogi

Sklep internetowy topexpo.pl jest odpowiedzią firmy Winmar na potrzeby Klientów, szukających wysokiej jakości towarów w konkurencyjnych cenach oraz ceniących sobie sprawną i fachową obsługę składanych zamówień.

Od początku funkcjonowania Winmar na rynku nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami oraz podejmowaliśmy się realizacji wielu niestandardowych projektów i zadań. Prowadzone prace zaowocowały dużym doświadczeniem na rynku reklamy.
Zważając na fakt, iż bardzo często kluczową kwestią gwarantującą płynność realizacji zadań projektowych jest zapewnienie ciągłości dostaw towaru z pominięciem etapu jego poszukiwania, odbioru, dowozu itd., postanowiliśmy maksymalnie uprościć kwestię zakupów. Uznając sprawę zaopatrzenia jako bardzo istotny punkt w działalności firm z nami współpracujących oraz odbiorców bezpośrednich, ułatwieniem w tym zakresie ma być dla Klientów sklep internetowy topexpo.pl.

Korzystanie z naszych usług pozwala na ominięcie energochłonnego etapu zakupów w punktach handlowych, z czym związany jest zwykle dojazd, problemy komunikacyjne, a w konsekwencji poświęcenie czasu, który Klient może wykorzystać na wzrost produktywności swojej firmy, podnosząc tym samym efektywność pracy i zyski płynące z własnej działalności.

Starając się sprostać oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy sklep, w którym możesz liczyć na kompleksową obsługę związaną z zamówieniem i dostawą towaru oraz ewentualną instalacją zakupionych produktów, których potrzebujesz do realizacji swojego zlecenia. W ofercie m.in.: stojaki i ścianki reklamowe, stojaki na ulotki, stojaki na katalogi.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Przejdź do strony głównej
Copyright © 2018 topexpo